VESELĪGS MIEGS - LABA GARASTĀVOKĻA UN LIELISKA ĶERMEŅA TONUSA PAMATNOTEIKUMS VEIKSMĪGAI DIENAI 

Pieredze rūpīgi atlasīt augstākās kvalitātes materiālu kombinācijas, apvienojumā ar jaunākajām tehnoloģijām, ir STRAUBEK FURNITURE ražoto matraču pamatvērtība, lai ar pārliecību spētu sniegt Jums labāko.

Matraču izgatavošana ir ļoti rūpīgs roku darbs, ko veic pieredzējusi un atbildīga mūsu uzņēmuma komanda. 

Gaidam Jūs mūsu veikalā Brīvības ielā 197, Rīgā, lai izmēģinātu dažādu matraču veidus un piemeklētu sev tīkamāko, vai izstrādāsim pēc Jūsu vēlmēm, medicīniskajām prasībām nepieciešamo. 

Matraču piedāvājums e-veikalā:

  IZVĒLĒTIES

MATRAČU VEIDI

MATRAČI UZ KABATAS ATSPERU BLOKA PAMATA

IZVĒLĒTIES

Mūsu visaugstāk novērtētie matrači uz kabatas atsperu bloka pamata.


- Uzlabota gaisa plūsma,

- sabalansētas ķermeņa atbalstu zonas

- taisnas muguras un muskuļu tonusam- nodrošina Jūsu labāko nakts miegu vēl labākai rītdienai.


ORTO MATRAČI UZ POROLONA PAMATNES

IZVĒLĒTIES

Vispieprasītākie matrači ar

- augstām ortopēdiskajām īpašībām,

- labi elpojoši uz izturīgas, stingras pamatnes.

- Lieliski balsta ķermeni neļaujot tam iegrimt. Papildslāņi veido elpojošās un ortopēdiskās īpašības, nodrošinot optimālu mugurkaula izlīdzināšanu.

BĒRNU, PUSAUDŽU MATRAČI

 IZVĒLĒTIES

Zīdaiņi pavada daudz laiku guļot. No tā, kāda būs viņa guļamvieta, atkarīga mazulīša veselība, pareiza stāja un ķermeņa attīstība.

- Zīdaiņiem piemēroti stingrāki, divpusēji, labi gaisa caurlaidīgi matrači, kas uztur muskulatūru un mugurkaulu. Ekoloģiski droš, ar dabīgu sastāvu. Kā pildviela piemērota kokosa šķiedra, latekss. 

VIRSMATRAČI

IZVĒLĒTIES

Lielisks veids kā uzlabot un papildināt matrača īpašības, kā arī higiēniski pasargāt un pagarināt tā kalpošanas laiku.

IETEIKUMI KĀ VIEGLĀK IZVĒLĒTIES ATBILSTOŠU MATRACI:


- STINGRĪBA / ERGONOMISKĀS ĪPAŠĪBAS

- Svarīgākais noteikums izvēloties matraci, ir izmēģināt dažādu matraču veidus, lai atrastu Jums viskomfortablāko, tas var būt gan stingrs, gan mīksts.

- Matraču stingrību nosaka mīksto / cieto materiālu slāņi, kas kombinācijā ar kabatas atsperu blokiem veido 3 dažādu stingrību matračus.

No taisnas muguras un veselības viedokļa, visieteicamāk būtu izvēlēties pēc iespējas stingrāku matraci ar elpojošo kokosa slāni, kas pateicoties savām ortopēdiskajām īpašībām notur taisnu mugurkaulu un  izcilām gaisa caurlaidības īpašībām, ļauj ķermenim gūt svaiguma sajūtu visā gulēšanas laikā. Ja tomēr ir tīkams mīkstāks matracis, tad iesakām lateksa kārtu virs kokosa, vai lateksa virsmatracis būtu laba izvēle. Arī cilvēkiem, pēc muguras traumām vai guļošiem, noteikti nevajadzētu matrača virsējo slāni izvēlēties no porolona, vai mīkstā lateksa. Stingrais kokosa slānis šeit būtu vispiemērotākais. / Ieteikums no muguras veselības ārsta, osteopāta,  fizioterapeita, sporta trenera Nikolaja Strigina. / 

- Ja gulētājiem ir liela svara atšķirība,  ieteicams izvēlēties stingrāku matraci uz kabatas Ratsperu bloka pamata, bet virs tā mīsktu virsmatraci. Tādejādi šī kombinācija nodrošinās abu gulētāju ķermeņu pilnvērtīgu komfortu.

- ELPOJOŠ

Svarīgi, lai matracī būtu elpojošie, ventilējošie un antibakteriālie slāņi, kas matraču veidiem ir atšķirīgi.  Izvēloties abpusējo matraci, kuram zem pārklāja ir vilnas, vai kokvilnas slāņi, Jums ir iespēja iegūt ziemā sildošu un vasarā vēsāku matraci. Šos slāņus var izvēlēties arī virsmatracim.

- VIRSMATRACIS - JĀ vai NĒ ???

Virsmatrača svarīgākā funkcija ir higiēniski aizsargāt matraci un paildzināt tā kalpošanas laiku, kā arī tas var uzlabot matrača ergonomiskās īpašības.

Ja esat  iegādājušies matraci, taču tas tomēr ir pārāk stingrs, vai mīksts, tad izvēloties cietu, vai mīkstu virsmatraci, Jūs varat mainīt pamatmatrača stingrību un palielināt tā ergonomiskās īpašības.

Ja esat izvēlējušies mīkstu matraci un Jums blakus bieži guļ bērni, iesakām bērnu guldīt uz stingra virsmatrača, kas nodrošinās taisnu bērna mugurkaulu gulēšanas laikā un neradīs tā deformāciju.

MATRAČU RAŽOŠANAS PROCESS


Katra mūsu matrača ražošanā tiek ieguldīts liels un rūpīgs roku darbs, ko veic saliedētā STRAUBEK uzņēmuma komanda. Mūsu ražoto matraču slāņi pareizi savstarpēji mijiedarbojoties veido lieklisku ortopēdisko īpašību tandēmu, kas papildinot vienam otru, nodrošina maksimālu katra slāņa funkcijas darbību.