Visa pamats - KABATAS ATSPERU BLOKS

KAS TAS IR: Jaunākās paaudzes tehnoloģijas radītais atsperu matraču bloks, kas sastāv no tērauda stieples atsperēm, kuras  ievietotas katra savā kabatā. Atsperu kabatas ir savstarpēji sastiprinātas un veido matrača izmēra bloku. 

KĀ TAS DARBOJAS: Neatkarīgās atsperes nodrošina vienmērīgu ķermeņa slodzes sadalījumu pa visu matraci, jo strādā tikai tās atsperes, uz kurām konkrētajā brīdī tiek  izdarīta slodze. Atsperu bloks ir sadalīts ergonomiskajās zonās, tapēc tas  ideāli piemērojas jūsu ķermeņa svaram un formai, kā arī pilnībā novērš līmeņa svārstību pārējā matrača daļā.


HR PUTUPOLIURETĀNA BLOKS  – augstas elastības un paaugstinātas izturības putu materiāls, kas izceļas ar savu ilgmūžību. Izmanto kā pamatu matracim, vai kā pašu matraci. Viengabala augsti elastīga materiāls, kas pēc elastības rādītājiem līdzinās lateksam, taču atšķirībā no tā ir cietāks. 

CIETĪBU / MĪKSTĪBU regulējošie materiāli  

DABĪGS KOKOSS: Dabīgs materiāls, ko iegūst no kokosa čaulas škiedrām. Matračos izmanto dēļ lieliskas gaisa caurlaidības un kokosa slānis nodrošina matrača stingrību, neļaujot ķermenim matracī dziļi iegrimt.

DABĪGAIS LATEKSS: Augstvērtīgs, dabīgs materiāls, kas izgatavots no putotas  gumijkoka sulas. Šis materiāls matracī papildina kabat-atsperu sistēmas ergonomiskās īpašības, nodrošinot vienmērīgu ķermeņa slodzes pārnešanu uz atsperēm. Izturīgs, ergonomisks, lieliski elpojoš un ilgmūžīgs materiāls. 

MĒBEĻU POROLONS: Viegli kopjams hipoalerģisks materiāls, viens no izplatītākajiem materiāliem matraču apjoma un stingrības slāņu veidošanā.

DABĪGAIS VATELĪNS un TUBA: Izturīgi, elpojoši, materiāli, kuru sastāvā ir vilna un kokvilna, kas piešķir matracim  dabiskā mikroklimata regulāciju. Šos materiālus izmanto starp atsperu bloku un mīkstajiem materiāliem, kas nodrošina mīksto materiālu nedeformēšanos / nenoslāņošanos uz atsperu bloka.

ELPOJOŠIE un ANTIBAKTERIĀLIE materiāli

VILNA: Dabīgs, sildoš, elpojoš slānis, kas ļoti piemērots abpusējiem matračiem, lietojot aukstajā periodā. 

KOKVILNA: Elpojoš dabīgs materiāls, abpusējos matračus var izmantot vasaras periodā. 

DABĪGS KOKOSS: Dabīgs materiāls, ko iegūst no kokosa čaulas škiedrām. Matračos izmanto dēļ lieliskas gaisa caurlaidības un kokosa slānis nodrošina matrača stingrību, neļaujot ķermenim matracī dziļi iegrimt.


SPANBONDS: Izturīgs audums, kam piemīt lieliska elpojošas, antibakteriālas īpašības, materiāls novērš pelējuma veidošanos. Šo materiālu izmanto kā starpslāni starp atsperu blokiem un cietajiem / mīkstajiem slāņiem. Spanbondu izmanto atsperu kabatu izgatavošanai.

ILGMŪŽĪBA - ABPUSĒJA LIETOŠANA

Visi STRAUBEK matrači ir lietojami abpusēji, tādējādi pagarinot tā kalpošanas laiku un ergonomiskās īpašības.

Matraci ik pa laikam grozot, tas labāk izvēdinās, kas dod svaiguma un tīrības sajūtu.

Būtiska nozīme ir arī matraču pārklājumam, kam tiek izmantoti viegli kopjami, elpojoši un mazgājami materiāli dažādās krāsās, ar dažādu tekstūru, ilgmūžību, ko ir iespējams izvēlēties pasūtot matraci.


Papildus kalpošanas laiku paildzinās VIRSMATRACIS: Tas ir plāns, viegli mazgājams un aizsargās matraci tam dodot būtiski ilgāku kalpošanas laiku, kā arī pasargās no traipiem un sviedriem. 

Virsmatracis lieliski palīdzēs arī stingram matracim kļūt mīkstākam, vai mīkstam piedos stingrību, izvēloties atbilstošu tā pildījumu. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.