Katram vecumam savs matracis

Ja pieaugušie var izvēlēties sev jebkuru guļamvietu pēc savas gaumes, tad ar bērnu ir citādi.
Katram vecumam atbilst savi atlases kritēriji.

Nosacīti sadalīsim bērnus grupās:

  • no 0 līdz 3 gadiem;
  • no 3 līdz 8;
  • no 8 līdz 13;
  • no 13 un vecāki.
Jaundzimušajiem

Vecums no dzimšanas un līdz 3 gadiem ir visnozīmīgākais mazuļa dzīvē. Mazulis gultiņā pavada lielāko diennakts laiku, bieži guļ, spēlējas, rāpo. Notiek skeleta formēšanās, tiek nostiprināti muguras muskuļi. No tā kāda būs viņa guļamvieta, atkarīga mazulīša veselība.

Bērnu matrači zīdaiņiem:

  1. Stingrāki vai divpusēji (mīksti un cieti vienlaicīgi no dažādām pusēm).
  2. Labi uztur mugurkaulu.
  3. Stingri pēc gultas izmēriem ar cietu „bortu” malās, lai izvairītos no traumām.
  4. Nerada alerģiju, gaisa caurlaidīgi, ekoloģiski droši.
  5. Kā pildviela piemērota kokosa šķiedra, latekss.
Vecums 3-8 gadi

Turpinās mazuļa skeleta formēšanās. Tas ilgāku laiku pavada vertikālā stāvoklī, pieaug slodze uz mugurkaulu. Stingri/cieti bērnu matrači ar pildvielām – lateksa un kokosa kārtas izvietošana pa slāņiem būs piemērota šim periodam.

8-13 gadi

Uz šo laiku beidzas jostas apvidus formēšanās. Skrimšļu daļu aizvieto kaulaudi. Mugurkauls kļūst daudz stingrāks. Aktīvas nodarbības un spēles sekmē muskuļu nostiprināšanu.

Lai nebūtu stājas problēmu, jāizvēlas vidējas cietības ortopēdiskos matračus, kas atkārto ķermeņa formas, kas balsta augošo organismu. Kā pildvielas kalpo pa kārtām izvietotas: jūras zāles, kokosa šķiedra, kokvilna, latekss.

13 gadi un vairāk

Uz šo laiku turpinās intensīva bērna augšana, formējas skelets, nostiprinās kauli. Nepieciešams izvēlēties vidējas cietības bērnu matračus ar vatelīna, porolona, hollofaibera papildinājumu.

Atļauts izmantot atsperu gultas ar atsevišķiem blokiem.

Jebkurā vecumā bērnam nevajadzētu pirkt pārāk mīkstus gultas pārklājumus. Gulēt uz tiem ir patīkami, bet tas var radīt daudz problēmu mazuļa nākotnē. Bērnu matrači paredzēti lai nodrošinātu jūsu bērnam maksimālo komfortu un veselību. Pareizas stājas saglabāšana, skeleta un muskuļu nostiprināšana – lūk, galvenās vecāku rūpes.

Izdarot pareizo izvēli, pērkot matraci, izrādiet rūpes par savu „mazo dārgumu”.

LIGHT

IZVĒLĒTIES

18  cm. augsti abpusēji lietojami matrači. Ērti, labi elpojoši  ergonomiski ar antibakteriālajām īpašībām, Pieejami - mīksti, vidēji stingri un stingri, vai kombinēti ar dažādu stingrību katrā pusē.

PAMATMATERIĀLS- 14 cm kabatas atsperu bloks.

MĪKSTINOŠIE materiāli - Mēbeļu porolons, holofaiber.

STINGRĪBU nodrošinoš materiāls - dabīgais kokosa slānis.

Ļoti pieprasīti, ekonomisks, ar ilgu kalpošanas laiku, viegli kopjams, hipoalerģisks matracis.

DREAM

IZVĒLĒTIES

18  - 22 cm. augsti abpusēji lietojami matrači. Augstvērtīgi dabīgi un elpojoši materiāli, ērti, hipoalerģiski un ekonomiski . Pieejami - mīksti, vidēji stingri un stingri, vai kombinēti ar dažādu stingrību katrā pusē.

PAMATMATERIĀLS- 14 cm kabatas atsperu bloks.

MĪKSTINOŠIE materiāli - Dabīgais latekss, mēbeļu porolons.

STINGRĪBU nodrošinoš materiāls - dabīgais kokosa slānis, kas ir lieliski elpojoš, antibakteriāls un hipoalerģisks.

ECO  

IZVĒLĒTIES

19 - 22 cm augsti, lieliskai atpūtai, veselīgam miegam! Abpusēji lietojami matrači ar izcilām elpojošām, antibakteriālām un ergonomiskām īpašībām. Ļoti ērts, ilgs kalpošanas laiks, dažādām stingrības pakāpēm.

PAMATMATERIĀLS- 14 cm kabatas atsperu bloks.

MĪKSTINOŠIE materiāli - Dabīgais latekss, mēbeļu porolons.

STINGRĪBU, nodrošinoš materiāls - dabīgais kokosa slānis, kas ir lieliski elpojoš, antibakteriāls un hipoalerģisks.

Kabatas atsperu bloki kombinācijā ar dabīgi elpojošu materiālu slāņiem, dod ļoti augstas kvalitātes un ergonomiski ērtu matraci Jūsu veselīgai atpūtai.

SKY  

IZVĒLĒTIES

JAUNUMS - 25- 30 cm. augsti. Šiem matračiem ir visaugstākās kvalitātes dabīgi elpojoš un stingrību nodrošināto materiāli. Ļoti ērti, ar ilgu kalpošanas laiku. Labākais ieguldījums lieliskai veselībai un miegam.

18 cm augstie kabatas atsperu bloki nodrošina augstākas ergonomiskās īpašibas, kā arī matrača ilgmūžību pateicoties garākām tērauda atsperu stieplēm ar lielāku vijuma skaitu. Ergonomiskās zonas matracī palīdz izlīdzināt ķermeņa svaru un noturēt taisnu mugurkaulu. Dabīgās vilnas un kokvilnas slāņi piešķir matracim ziemā sildošu un vasarā vēsinošas īpašības.

Matracis ir ļoti ērts un dizainiski moderns.  Pieejami daudzveidīgu materiālu matrača apvalki.

RAŽOŠANU UZSĀKSIM 11.2022